ציסטה בנרתיק ודלקות שתן

בחודש יולי 2010 התגלתה אצלי ציסטה בנרתיק לאחר ביקור שגרתי אצל רופא נשים. הרופא ציין שזה קורה הרבה ואין שום סיבה לדאגה, לרוב לא קורה עם זה כלום, היא פשוט נמצאת שם ולא תגרום לי שום כאב.
שלושה חודשים לאחר מכן חשתי כאבים חזקים מאד במקום, ולאחר מספר ימים כבר לא הייתי מסוגלת ללכת או לשבת, ופוניתי למיון נשים. שם הסתבר שהציסטה הזדהמה והתמלאה בנוזלים. היא נוקזה מהנוזלים בניתוח עוד באותו יום ולקחתי אנטיביוטיקה במשך 10 ימים נוספים וכך הסיפור נגמר לאותה פעם.
כל הסיפור חזר על עצמו עוד 4 פעמים במשך שנה, כל פעם בדרגת חומרה אחרת ובכל פעם הייתי צריכה לקחת אנטיביוטיקה במשך שבוע או יותר.
לרופאים אין הסבר לכך שהתופעה חזרה על עצמה מספר פעמים כה רב, ולא היו להם המלצות בנוגע לשיפור המצב ומניעת התמלאות הציסטה בנוזלים פעם נוספת.
סבלתי מאד מכל העניין והוא הפריע לי מאד בשגרת חיי. הוא הפריע לי במיוחד כאשר אירע באמצע טיול בהודו. אושפזתי שם בבית חולים אך לרופאים לא הייתה אפשרות להרדים אותי על מנת לעשות את הניתוח הנדרש, אז נאלצתי לקטוע את הטיול ולחזור לארץ - הישר לבית החולים.
הרופא האחרון  , (פרופ' חיים קריסי ) שהייתי אצלו בארץ ענה לי שוב שהוא לא יודע מה גורם לזיהום כל פעם ומה יכול לשפר את המצב, אך הוא רשם לי את מספרה של תמרה, ואמר שאולי היא תוכל למצוא פיתרון.
הגעתי לתמרה אך קצת פקפקתי בכל העניין.
נטלתי את התרופה ההומאופתית שהיא המליצה עליה, ואכן היו לי כמה חודשים מבורכים של שקט, עד שבאחד הימים חשתי בוודאות שהמצב לא טוב כל כך, ושמתפתחת אצלי דלקת בדרכי השתן, מה שבדרך כלל מצביע על זיהום שיוביל להתמלאות הציסטה.
נטלתי שוב את התרופה ההומאופתית כפי שתמרה המליצה לי במידה ואני מרגישה שמשהו מתפתח, ולהפתעתי קמתי יומיים לאחר מכן בהרגשת הקלה, ובבדיקה שערכתי נמצא שאין לי שום דלקת והכל תקין.
מאז התרופה ההומיאפותית הזו נמצאת תמיד בתיק שלי למקרה חירום כזה, אך עוד לא הייתי צריכה להשתמש בה שוב ועברו מאז הפעם הראשונה 8 חודשים נהדרים.
תודה תמרה!